Jak potisknout CD?

Mám tiskárnu HP Photosmart, která má tisknout i CD (je tam taková redukce). Ale zatím tisknu jen papíry, nevím jak udělat, aby to tisklo na CD.

Nejlepší odpověď
Olaf

  1. HP dává k tiskárnám CD, musí tam být program Roxio Express Laber (je i na webu HP). Tam člověk napíše, co chce, vloží obrázek apod.
  2. V něm (anebo v jiném programu) je při tisku nutné vybrat zdroj papíru CD/DVD Tray (Zásobník CD/DVD).
  3. Tiskne se na potisková CD 😉

Další odpovědi
fortin

K tomu abyste mohl tisknout nebo vypálit vrchní stranu cd, potřebujete Lightscribe. Tuším že jde o program který obsahuje některá edice nero.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=lig­htscribe&mod=f

HOMER

k té tiskárně není instalacní cd s nějakym programem na to potisknutí cd,návod atd.?všechno je jistě v návodu,není?A ty potisknutelné cd/dvd jsou samozdrejmě nezbytné.

led

musím poopraviť odpoleď Fortina
Lightscribe je vypalovanie potisku CD/DVD v CD/DVD mechanike s logom Lightscribe