jak postupovat, ztracený záruční list a je potřeba opravy

Koupila jsem si 6 spotřebičů bílé techniky originál při koupi kuchyně Oresi v krabicích a nemám ani jeden záruční list.Nyní potřebuji jeden výrobek reklamovat.Co s tím?
Doplňuji:
zapomněla jsem dodat, že pracovníci Oresi mi vše zapojili a "odpad" sami zlikvidovali. Tudiž krabice nejsou a mám pouze jenom návody.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stačí paragon nebo faktura. Obraťte se na prodejce.
Doplňuji:
Solidní prodejna je schopná ověřit pravdivost a v případě ztráty paragonu vystaví kopii.
Vlastní zkušenost.
Pro zajímavost.
Ve velkých marketech je dokonce monitorované zboží na kase a je možné identifikovat kopené zboží proti paragonu jakkoliv dlouho zpětně. Také vlastní zkušenost.

Další odpovědi:

Zlatý

oni to maji v databazi ..musite na stejnou prodejnu ..nicmene musite mit nejakej doklad ze jte to koupila tam...:D

Pokročilý

nutno je vzit take krabici a k tomu paragon nebo fakturu

Pokročilý

to olm: Krabici nemusí mít v žádném případě. Ani paragon a ani fakturu nemusí mít. Pokud platila z účtu tak stačí výpis z banky a dokonce prý i v jistých případech stačí dokonce svědectví jiné osoby. Ale jak to přesně funguje nevím. Já mám zase zkušenost s jedním zásilkovým obchodem, že jsem u nich reklamoval zboží bez záručního listu bez paragonu jen s pomocí krabice. Od té doby jim plně důvěřuji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.