Jenda9696

Jak postupovat při likvidaci auta, platí-li mi STK do soboty 2.7, ale nestihnu ho na vrakoviště odvézt do pátku?

Zdravím, STK na voze mi platí do soboty 2.7, ale nestihnu ho na vrakoviště odvézt do pátku, může nastat problém, když přijedu 4.7 v pondělí (s dva dny propadlou STK)? myslím jestli na vrakovišti budou remcat, že vůz nemá STK a že ho nepřijmou… děkuji za odpověď.

Odpovědi
tforro

Na vrakovišti je bude zajímat, jestli je auto kompletní, technická je vůbec NEZAJÍMÁ. Správně by jste to auto bez platné technické měl odvézt na odtahovce. (NE po vlastní ose, NE na laně). Nekterá vrakoviště si do určité vzdálenosti přijedou pro vlastní odtahovkou zdarma.

Drap

Na vrakovišti problém nebude. Spíš bude problém , pokud tě cestou zastaví policajti. Předpokládám, že odtahovku zvát nechceš.

cukrar

Jak píšou kolegové, na ekolikvidaci nebude problém. Při kontrole to policii vysvětlíte, a taky nebude problém.