gnr54

Jak postupovat proti nekorektnímu jednání U:fona?

2roky jsem měla U:fon internet,který sem řádně platila.Před ukončení jsem dala písemnou výpověď jak bylo ve smlouvě.Poté mi přišla odpověď " Že mojí výpověď respektují"Pak mne ještě operátorka tel.přemlouvala a řekla že mi příjde složenka na zbytek doplacení částky.Smlouva mi končila 14.10.10.a ten den mi byl i odpojen U:fon.Složenka přišla až koncem listopadu a to častka dvou splátek.Sotva jsem napsala odvolání už mě tel.atakovala vymahací firma M.B.A.Finance s.r.o.,ale tak že mne prozváněla,abych jim zavolala zpět.Nakonec jsem je požádala ať mi to daj písemně.Hned mi přišel dopis že mám zaplatit 2608kč jinak že postoupěj k dalším inkasním akcím.Tato firma je na černé listině a nechápu nefér postup U:fona.Je vůbec tento postup správný?

Nejlepší odpověď
anonym

to je nějaký zvláštní.. zkusil bych kontaktovat přímo operátora.. ale zkusit nějaký vyšší místa.. nebo zkusit oslovit média.. nebo jim tam aspoň pohrozit.. že toto nekorektní chování nehodláte jen tak přejít