jak postupovat proti exekutorum?

co vse mi muze sebrat exekutor kdyz jem na materske a mam jen zakladni vybaveni domacnosti?zbytek je majitelovo bytu mam byt pronajaty zarizeny dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Exekutor může ve Vašem pronajatém bytě zabavit i majetek majitele bytu. Ten bude muset v případě exekuce požádat o vytýkací řízení, aby svůj majetek získal zpět. Taková zkušenost se mu zřejmě příliš zamlouvat nebude.
Pokud jde o exekutory, tak nejlepší cesta, jak postupovat "proti nim" je dohodnout se s nimi. To znamená vysvětlit exekutorovi svou situaci a hledat řešení schůdné pro obě strany. Hrozí-li Vám exekuce, tak na nic nečekejte a se svým věřitelem se snažte dohodnout. Má-li už Váš případ v rukou exekutor, hledejte řešení tím naléhavěji. Nečekejte, ale urychleně jednejte. Nečinností svůj případ můžete jenom prohrát.
Doplňuji:
Pardon, to řízení je vylučovací ne vytýkací (omlouvám se za šotka).

Další odpovědi:

Pokročilý

Teď jsem četl,že exekutoři musí svůj výkon natáčet na video,aby se předešlo nějakým nesrovnalostem.Tak snad je i toto trochu dobrá zpráva.A jak postupovat?Hlavně se vždy chovat aby exekutor nikdy k mým dveřím nepřišel-já vím to je poučka.Existuje i http://www.iure.org/…

Zdroj: http://www.iure.org/14/89/obra na-proti-exekucim-aneb-jake-js ou-moznosti-kdyz-se-u-dveri-ob jevi-exekutor

Zlatý

exekutor majetek "fyzicky nevezme"-to nesmí,ale pouze polepí nálepkama.Majitel bytu musí písemně stvrdit,že vybavení je jeho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.