1jirka22

Jak postupovat při zamítnutí reklamace?

Dobrý den, před asi 2 týdnama jsem i vyzvedl mobil z reklamace, ale hned druhý den jsm ho tam nesl zpátky, protože smrděl spáleninou a někdy vynechával dotyk. Ze servisu přišla dnes zpráva, že je reklamace zamítnuta, že byl mechanicky poškozen, a že kdybych chtěl za 3300 je možná oprava? Jak postupovat dále?

Nejlepší odpověď
gecco

Nepíšeš dostatek podrobností…
😉
Pokud jsi s mobilem zacházel podle pokynů výrobce/prodejce, můžeš se obrátit na soudního znalce, nechat jej vypracovat posudek a tím (za předpokladu, že posudek bude svědčit v tvůj prospěch) rozporovat zamítnutí reklamace (a – případně, se soudit).
Jestliže jsi poškození mobilu ´zavinil´, pak můžeš

  1. telefon zahodit a koupit si jiný
  2. zaplatit opravu