krychla

Jak postupovat při založení šicí dílny? Jaké povolení potřebuji?

Co potřebuji k založení šicí dílny? Vlastním dům, který naní obývaný a chci zde zřídit živnost na šití pracovních oděvů. Co vše musím vyřídit a jak postupovat. Děkuji Eva

Nejlepší odpověď
Drap

Na stavebním úřadě vyřídit změnu užívaní prostor, vyřídit si živnost. Pokud budeš zaměstnávat lidi , tak upravit prostory tak , aby vyhovovaly hygieně. Následně by měla být provedená elektrorevize na všech zařízeních. A to je tak asi všechno.