Monyszek

Jak postupovat při vzniklé situaci?

Nedávno mi můj druh řekl, abych si oblečení ze skříní přestěhovala jinam a prý pokud to neudělám, tak jej vyhodí – právo na to pravděpodobně nemá? Jak mám případně postupovat, kdybych to chtěla řešit dál?

Odpovědi
venkovan

Přestěhuj se i se svým oblečením jinam. Co s takovým.
Otázkou je proč ze skříně přestěhovat, ale ve své podstatě pokud to vyhodí, poškodil ti tvoje věci. A když se to sečte, tak to bude nad 5 tisíc Kč v pohodě.

anonym

Mám takový dojem, že vaše prádlo a oblečení má jinou vůni a prádlo s ošacením partnera ve stejné skříní se bijí. Snad má partner pravdu, když ve společnosti nechce být cítěn jako žena!