kapka

Jak postupovat při ustájení koně?

Kamarádka vzala do své stáje na ustájení koně. S majitelkou koně se zatím dohodla jen ústně. Majitelka koně před dvěma měsíci přivezla a od té doby už nepřijela. Nic nezaplatila, není žádná písemná smlouva. Komunikuje sporadicky a jen slibuje, že bude situaci řešit, ale nic se neděje.
Za těchto okolností se kamarádka o koně dál starat nechce a ráda by se ho co nejdříve zbavila.

Jak má situaci řešit, aby neporušila nějaký zákon?

Nejlepší odpověď
anonym

musí se zkontaktovat s majitelkou koně,pokud to nepůjde má možnost obrátit se na policii a ta vyzve majitelku at si koně vyzvedne

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s burakem. Chudák koník.
Myslím, že pokud by neuspěla ani policie s kontaktováním majitelky, možná koníka odveze do nějakého kontrolovaného útulku. Pokud existuje.
Můžeš mi, prosím, napsat, kde koník je? Jestli to nebude moc daleko..