MonkeyKing

Jak postupovat při ukončení studia?

Zdravím,
chci ukončit studium v prvním semestru (nebaví mě to), jak to udělat? Za chvíli je zkouškový a já ty zkoušky už nechci skládat. Máme se nechat vyhodit?
Od kdy se mám zapsat na úřad práce? Do kdy se mi platí zdr. pojištení?

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít na studijní oddělení, ukončit tam studium k určitému datu a další den zajít na UP

Další odpovědi
xxx3

to hlavní napsal už Drap. Jen dodám, že na vyhození bych spíš nečekal. Kdyby ses někdy v budoucnu rozhodl studovat znovu (započte se ti každý „odstudovaný“ den), musel bys pak za další studium o to dřív platit.