Avatar uživatele
dawqa

jak postupovat při přestavbě karoserie auta v depozitu?

dobrý den, chtěl bych koupit havarované auto a spz vložit do depozitu, ale je možné že oprava nebude realná a tak bych chtěl udělat přestavbu karoserie, ale to pokud jsou spz v depozitu nelze, tak jak tedy v tomto případě postupovat? Děkuji.

Zajímavá 0 před 2721 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Správně píšete, že to nesmíte. Můžete ale požádat registr, přesněji technika z refistru, o přesný postup s přestavbou karoserie. Páč on se Vás zeptá, co tím myslíte, když nám nechcete sdělit, co si přestavbou představujete. Jako novu či jinou karoserii? To je po žádosti možné.
Více se rozepíšete o problému?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dawqa

jde mi o výměnu celé karosere, takže přepsání vin, v podstatě z toho to auta je použitelné pohonné ústrojí

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dawqa

v podstatě to čeho se bojím je, abych do konce života neplatil pojistku na auto které už fyzicky neexistuje. nejjednodušší způsob pro mě je koupit další nepojízdné v zahraničí a přeskládat to pohonné ústrojí, jenže se obávám, že mi potom to rozebrané auto ekologicky nesešrotují a já budu platit pojistku do nekonečna v podstatě hledám možnost jak ze 2 aut udělat 1 a papírově to bylo v pořádku a nestálo to zbytečně hodně

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek