makis

Jak postupovat při osvojení dětí?

Má přítelkyně je již 3.roky rozvedená a její bývalý manžel od samého začátku neplní vyživovací povinnost a je silně zadlužený.Jak ho zbavit otcovství a jestli s tím musí souhlasit?Jak mám postupovat já k osvojení dvou nezletilých dětí a zdali pujde v zaměstnání uplatnovat nárok na slevu na dane na děti z mého příjmu.Přítelkyně je těhotná a marodí a tak žádnou slevu nepobírá.

Nejlepší odpověď
pimpinella

Promiňte, ale měl byste asi začít tím, že si „osvojíte“ přítelkyni