Lyn

Jak postupovat při obdržení vyrozumění o oznámení podezření ze spáchání přestupku?

Obdržení formou strčením za stěrač. Mohu jít na oddělení MP v blízkosti mého bydliště nebo přímo do Korunní ulice v Praze?
Doplňuji:
Na Googlu jsem hledala odpověď, bohužel bez úspěchu.

Nejlepší odpověď
gecco

Na lístku máš uvedeno, kam se dostavit – obvykle jde o obvod, kde byl přestupek spáchán (nikoli tam, kde bydlíš)…

Další odpovědi
cukrar

Lyn,máte dvě možnosti, jít na MP, jejiž adresa je uvedena na lístku, nebo dělat mrtvého brouka a čekat, co se bude dále dít. Zdali obešlou osobu zapsanou v registru.

Co je uveden za přestupek na lístku? 361/2000, § 125, a teď to důležité písmeno..

Lyn

Děkuji za odpovědi :) Razítko na lístku bylo dost vybledlé, ale dopátrala jsem se adresy, další den jsem tam zašla a zaplatila 100 Kč pokutu (špatné parkování). Za blbost se holt platí :)