Pavel CZ

Jak postupovat při nálezu kreditní karty?

Jak mám postupovat, když na ulici najdu kreditní kartu? Neobviní mě z krádeže v případě, že jej vrátím do banky?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepe udelate kdyz tu kartu znicite, sama karta nema zadnou cenu takze nemejte obavu ze nicite neco nenahraditelneho (nicite tim pouze moznost jejicho zneuziti), jednoduse kartu rozstrihnete nuzkama vejpul a prokazete tim majiteli uctu lepsi sluzbu nez kdybyste ji nekam chodil vracet … majitel karty dostane behem chvilky od banky kartu novou a puvodni karta se tim stane automaticky neplatnou.

Majitel uz pravdepodobne kartu davno deaktivoval, pokud si vsiml ze ji uz nema. Takze by mu byla vrácená k nicemu a udelal by s ni stejne kratky proces.

Další odpovědi
lorja

Kartu můžete vhodit do nejbližší poštovní schránky a pošta ji odevzdá bance.