jajka052

Jak postupovat při domáhání se vydání své věci?

Kamarádovi nechce expřítelkyně vydat koženou sedací soupravu,že na ní sedí jejich syn a kouká na televizi!Byla ústní dohoda,že až bude mít sedačku kam dát,že si ji vyzvedne.Papíry o koupi schovala než se odstěhoval.Má jen svědky z rodiny,že sedačku za 40tisíc koupil ze zrušeného stavebního spoření.Děkuji.

Odpovědi
gecco

  1. (doporučuju) – vys*at se na sedačku za 40 litrů a nedělat rozbroje (kdyžuž si takovou babu našel, ať taky nese následky)
  2. podat žalobu k soudu – ve výsledku to bude, pravděpodobně, dražší a nadělá spoustu zlé krve

___
Pro příště – veškeré dohody je potřeba uzavírat písemně, lépe se svědky…
😉