Jak postupovat při 3× stejné závadě mob.telefonu Nokia 6330 classik

Jedná se o stejnou závadu-výpadek softvéru uvedeného telefonu,který se musí vždy v servisu opět nainstalovat.Te­lefon je stále v záruce. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

po třetí reklamaci byste měl mít nárok na vrácení peněz

zde se přesvědčte

http://www.om­lazeni.cz/cas­te-reklamace-mobilukdy-91-69017-0.html

Další odpovědi
Fidel

Pokud jde o třetí závadu, která se projevuje stejně jako dvě předchozí (a uznané) máte právo na odstoupení od smlouvy. Postup bude takový, že půjdete s telefonem a účtenkou na prodejnu, kde jste telefon koupil (nebo na jinou provozovnu téhož podnikatele) a oznámíte jim závadu telefonu. Sepíší s vámi reklamační protokol ve kterém uvedete, že jako způsob vyřízení reklamace chcete „odstoupit od smlouvy“. Pak to podepíšete (před tím si to ale přečtěte znovu – obchodníci rádi místo odstoupení od sml. schválně zaškrnou opravit…). Do 30 dní reklamaci vyřídí a pokud bude důvodná, tak vám vrátí peníze. Pokud vám ji zamítnou, obraťte se na ČOI a nechejte si udělat znalecký posudek na telefon. Pokud to nestihnou vyřídit do 30 dní, tak máte další právní důvod na odstoupení od smlouvy (tím líp pro vás). Hezký den.

Mucillinka

Tak to by letělo z okna..