Jak postupovat po odříznutí části listu aloe vera?

Po odříznutí konce listu aloe vera list začíná od konce hnědnout a usychat.

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud máte na mysli, že usychá ten zbytek na rostlině, tak to je normální stav. Nejde tomu nijak zabránit. Buď budete pěstovat aloe na léčení a odřezávat listy a rostlina bude ošklivá a nebo budete mít krásnou rostlinu, kterou budete mít jen na ozdobu.

Další odpovědi
mojitek

tak ho dejte hned do vody,atd