e1232851@trb

Jak postupovat při hledání práce po škole?

Nejlepší odpověď
Drap

Hledat. Na netu, v inzerátech, obesílat a obcházet firmy, ptát se příbuzných a známých.

Další odpovědi
Alesh

Vřele doporučuji začít hledat ještě při škole, eliminuješ tím riziko, že si uděláš delší prázdniny, než jsi měl původně v plánu. 😉

lexx

odstěhovat se z absurdistánu do civilizace, jedno kde jen ČR ne ! dodnes lituji

boreczechu, boreczechu…Tvůj fort zapomněl použít gumu, co…

anonym

znalosti, nabídka, poptávka

lexxe ber s rezervou. od malička brečí a ještě nepřestal.

Rokio

Hledat na internetu, napsat kvalitní životopis, ptát se známostí…