Avatar uživatele
Lékorka

Jak postupovat po absolvování absolutoria?

Jsem studentka a za týden mě čeká absolutórium a Vyšší odborné škole a nevím zda jsem studentkou školy až do konce prázdnin jako po maturitě, nebo se po absolvování musím do 8 dnu hlásit na úřadu práce. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Odpověď člověka se mi nějak nezdála,nejsem si jistá,ale podle mého se můžete na úřad práce nahlásit až 1.9.,,,viz.

V případě úspěšně vykonaného absolutoria v měsíci červnu, pokud dotyčná osoba nepokračuje následující školní rok v dalším studiu, záleží tedy na tom, kdy se na úřad práce přihlásí – buď může mít status osoby soustavně se připravující na budoucí povolání do 1.9. a teprve poté se přihlásit na úřad práce, nebo se může na úřad práce přihlásit již od 1.7. roku, kdy v červnu vykoná úspěšně absolutorium.

Zdroj: http://www.msmt­.cz/vzdelavani/cas­to-opakovane-otazky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
člověk

jděte na UP a nečekejte ani osm dní.,ZAJDĚTE SE ZAPTAT,JaK BUDETE CHTÍT JÍT DO DŮCHODU,TŘEBA INVALIDNÍHO/RADĚJI NE/TAK SE BUDETE DIVIT PROČ VÁM LETOŠNÍ ROK NEZAPOČÍTAJÍ,
příklad:můj kolega musel do invalidního,přišel o pár tisíc ročně,protože chtěl mít několikrát prázdniny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek