Jak postupovat když objednané zboží v inter.obchodě a zaplacené ,zboží nedošlo a telefon i mejlová adresa obchod nefung

Postup při nedodání nezaplaceného zboží

Nejlepší odpověď
Alesh

lol, že by další napálený?

Obrátil bych se na kluky na číslo 158. 😉

Další odpovědi
Michal Kole

Poslat doporučeným dopisem na adresu získanou z obchodního nebo živnostenského rejstříku, kde upozorníte na závazek (nikoliv z webu obchodu, tam si můžou napsat co chtějí. I když jsou známy případy, že i do obchodního rejsříku úředníci zapsali kůlnu na nádraží a ještě firma získala státní zakázku)

Pokud to nepomůže tak už jedině soud a policie.

Tlaky

Doporučuji oželet zaplacené penízky a příště být při výběru internetového obchodu opatrnější.

klikihak

Z jakyho webu si to objednaval?