smoulinkaq

Jak postupovat když mi soc.zabezpečeni nevyplatilo přispěvek na vyživovací osobu již několik let dik

Nejlepší odpověď
www

Soudě podle tvých četných a mnohdy opakujících se otázek, se sem chodíš jen bavit, nebo není něco jiného v pořádku ☹ .
Zažádala sis vůbec o to? Pro hodnotnou odpověď poskytuješ opět velmi málo informací.

Další odpovědi
anonym

Z otázky není jasné, na co se vlastně ptáš. Takže odpovídám všeobecně:
Dávky sociálního zabezpečení se poskytují na základě podané žádosti. Pokud sis podala žádost a splňuješ podmínky nárokovat si tyto dávky, tak není důvod, proč bys je nemohla pobírat. Doporučuji dojít si na úřad a domluvit se přímo tam.