barbanek

Jak postupovat, aby mohli hrat dva hraci na xbox 360?

mam dva ovladace a co dal?
Doplňuji:
jedna se o bezdratove ovladace (jeden z nich je volant) vim jen ze se neco udela s tim tlacitkem na zapnuti.

Odpovědi
mapaf

Co třeba je zapokit?? :D xD to by byl asi první krok :D xD ;) :)

romik01

Dobrý den
Stačí si už jen vybrat ve hře mod(¨hra pro dva a hráče¨)potom malým tlačítkem vzadu na ovladači přiřadit port (1,2,3 nebo 4) a je to. btw to tlačítko se nachazí zezadu hned vedle vstupu pro rezervni kabel napajeni.