Jak postupovat?

Prosim nekoho,aby mi napsal pro souseda,kteremu bych chtela pomoci,jak zacit s Torrent.cz.Za­registroval se,zaplatil castku 99kc.Chce si stahnout dokument,ale nejdrive bude muset udelat co?Kam se mu to stahne,ma ten pocitac 2 dny,ja mu nedokazu take nijak poradit,protoze me to tehdy vsechno nainstalovl jeden kolega,ktery uz tu nebydli.Me se tam vzdy objevi tabulka co stahuju,co uz dokoncene atd.Dekuji vam za radu.
Doplňuji:
Tak to je ono,dekuji moc,jde na to!

Nejlepší odpověď
anonym

1/ stačí si stáhnout a nainstalovat program uTorrent, jeho přenastavování není nutné. http://www.uto­rrent.com/ (free download)

2/ otevřít stránku http://tracker­.cztorrent.net/ přihlásit se a klepnutím na tlačítko stahovat se spustí stahování programem uTorrent

to je vše.

Další odpovědi
Toruk

Pokud je soused začátečník v internetu, možná je lepší začít stahování kompletních souborů z jedné adresy (třeba z největšího „skladu“, z Ulozto.cz). Torrenty se stahují po částech z více adres… Ovšem provádí to automaticky program.
Doplňuji:
Ten program je potřeba mít nainstalovaný… pro začátečníka je potřeba dost nastavování, zatímco při stahování z Ulozto se nenastavuje nic.