entony7

Jak postavit větrnou elektrárnu uplně sám doma?

Odpovědi
gecco

Na netu jsou desítky článků, „jak“ – záleží na tom, jak jsi zručný a jak máš vybavenou dílnu…
😉
Podstatná informace by pro tebe mohla být, že do 10 kW instalovaného výkonu nepotřebuješ licenci na výrobu elektrické energie…

Monzenk

http://lmgtfy­.com/?q=jak+pos­tavit+v%C4%9Bt­rnou+elektr%C3%A1rnu

lexx

prvním krokem je konzultace s právníkem o legálnosti projektu

honza19hk

ono záleží o jakém výkonu, na pár set W ti bude stačit 2m vrtule, na pár desítek kW už pořádná potvora. Takže záleží na požadovaném výkonu.