jak postavit postel

chteli by jsme novou postel ale nemame penize na novou schanim radu jak si ji doma postavit presny plan

Odpovědi
hem

Pokud nemáte bezplatný zdroj ohoblovaného dřeva, pak postel levně nepostavíte. Doporučil bych bazar nebo Ikeu, kde koupíte postel za 1790,–. Velmi levnou postel seženete i v www.idea-nabytek.cz

Zdroj: http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/70021631

panenka

na netu jsem vám s plánem nic nenašla.můžu vám jen doporučit podívat se na netu kde je levnější a tam jí koupit