Jak postavit plot, aby byl svislý?

Ne, nemám olovo, ze které bych ulil olovnici. Asi si vystačím se slinami.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Olovnici znáš? Sliny jsou nanic, co když bude foukat vítr?

Další odpovědi
JájsemRaibek

Pokud nemáš olovnici, stačí pivo na provázku.

Alesh

Místo olovnice, bude stačit kulovnice.
Postavíš se přesně do místa, kde bude stát plot, počkáš na absolutní bezvětří, vystřelíš přesně nad sebe, tak aby kulka dopadla přesně do místa odkud byla vystřelena. Po výstřelu se vzdálíš, tak aby tě kulka nezasáhla, ale stále budeš ono místo pozorovat. Jakmile kulka proletí, fotografickou pamětí si zapamatuješ její dráhu a podle ní ten plot postavíš. Jednoduchý jak facka. 😉