mosol

Jak postavit plot, aby byl našikmo?

Odpovědi
anonym

Udělal bych to následovně:

  1. plaňkový: sloupy i plaňky svisle, ráhna vodorovně se svahem.
  2. pletivový: sloupky svisle, pletivo vodorovně se svahem. V místě změny sklonu svahu vystřihnout klín a pletivo na sloupku ukončit a znovu začít pro další pole, nebo vystřižený klín sevřít a zaplést drátem.

Zdroj: zkušenost

Lamalam

Raibek > to o tom chlastání psal mosoj, tohle je mosol.

Mc Merkurion

to byl mosoj,toto je mosol…

ptáč

Není pravda, že o tom psal mosoj. Naopak. To byl mosol a ne mosoj. A nebyl to mosol, který nepsal o chlastu, ale nebyl to mosoj, který o chlastu psal. Nebyl to tedy ten, o kterém se domníváte, že byl ten, který o tom nepsal. Byl to tedy ten, který o tom psal.