huxa

Jak postavit draka?

Aby byl co nejlehčí a aerodinamický a zároveň odolný vůči pádům
Doplňuji:
Na googlu jsem také hledal, ale věřím, že je zde hodně expertů, kteří by mohli mít vlastní geniální nápad na nějakého dokonalého draka :)

Nejlepší odpověď
www

Vyber si:
Doplňuji:
Tedy dobrá:
5 špejlí, režná nit, hedvábný papír, lepidlo.
Hned máš několik tvarů hvězd a létají skvěle. 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+p­ostavit+draka&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
anonym

Balsa, překližka a hedvábný papír, ale pevnost nic moc. Šlo by zpevnit bezbarvým lakem, takto jsou dělané modely letadel.

anonym

Nejlepší si je ho koupit. Například já jsem si koupila ve Wiki (papírnictví, hračkárna) dost dobrého draka s Bartem S. za asi 50,– a je fakt úžasnej, ale nevím, jestli ho tam ještě prodávají, bylo to minulý rok. Jinak se koukni sem :http://hobby.id­nes.cz/postav­te-draka-ktery-zarucene-poleti-stahnete-si-navody-pk7-/hobby-dilna.aspx?c=A080926­_164215_hobby-dilna_lis