panenka

Jak poslechnout Cd ve Winrar

Dobrý den včera jsem si stáhla Němčina pro samouky s cd 1 díl .Stáhlo se mě to ve rar chtěla bych si to poslechnout ale nevím jak na to můžete mě poradit?když na to kliknu 2 krát tak se mě zobrazí tabulka a ukáže se exstrazuji do Němčiny můžete mě poradit?děkuji
Doplňuji:
můžete mě napsat přesný postup? dala jsem to na plochu a ted se mě ukázalo že to bylo zda chci najít kým to bylo vytvořeno a otevřela se mě stránka Mozily děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Je to komprimovaný (stlačený do menší velikosti) soubor. Ten musíš nejdříve rozbalit a složky v něm extrahovat (převést a uložit) někam jinam.
Pak teprve půjde soubor použít.
Doplňuji:
Je to část 4 a 5 v odkazu:
http://www.ra­dirna.cz/navo­dy/jak-rozbalit-rar.html

Další odpovědi
Alesh

No a uvnitř raru máš nějaké soubory. Tak je všechny označ a přetáhni si je někam třeba na plochu. Pak už by ti měly jít přehrát.
Doplňuji:
Máš Skype? Se mi ozvi, já tě navedu … 😉

Lukasy

Musiš to extrahovat čili vyndat z toho ven a nebo přes virtualita mechaniku by to mohlo jit přehrat.

bolak

Tady to máš ve videu. > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=sFsX4nx­maaw#t=84s

PS: ten hlas není můj, ale mám podobnej