Jak poslat zboží na dobírku?

poslat zboží na dobírku

Nejlepší odpověď
ReHu

Co takhle použít vyhledávač?
V té modré liště nahoře.
Otázka již tu byla položena několikrát.

Další odpovědi
pondělí

jednoduše,zabalit a na poště vyplnit dobírkovou doručenku,je to jednoduché

Michal Kole

Přijdete na poštu
Vezmete si Poštovní dobírkovou poukázku (A pokud chcete peníze na účet, C pokud chcete peníze v hotovosti)a podací lístek
Vyplníte oba dokumenty
Přijdete k okénku řeknete druh zásilky (Doporučená zásilka, Cenný balík,…) a zdůrazníte dobírka a podáte vyplněnou dobírkovou poukázku a podací lístek.
Oba dokumenty „projede“ tiskárnou.
Poštovní dobírkovou poukázku si nechá (přiloží ji k balíku) a podací lístek Vám vrátí.

Zdroj: www.ceskaposta.cz