Avatar uživatele
panenka

Jak poslat soubor aby přišel v pořádku

Dobrý den ted jsem své kolegyni přeposílala přes Leteckou poštu 3 soubory odepsala mi že se jí to uložilo do karantény a jestly jí to nemůžu poslat přes meil .Zkoušela jsem to na svém mám seznám a ukázalo se mi při odesílání že se mi to ukládá ten soubor takže se mi s meilem neodeslal můžete mi poradit co udělat aby mi šlo v pořádku popřípadě mi prosím napište přes co to můžu odeslat děkuji
Doplňuji:
Antivir mám Microsoft Security Esentials

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

V odkazu máte jeden z mnoha konvertorů TIFF/JPG. 8 MB se dá poslat jakkoli, i v příloze mailu, jestli máte slušnou rychlost uploadu. Obrázek ale bude o hodně menší.

Zdroj: http://www.weq­soft.com/cs/1/tif-to-jpg.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
L.Knize

Pošlete to přez úschovnu.
www.uschovna.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Emailem posílat soubory je „blbost“, protože s překódují do Base64 a email se mnohem zvětší a bude se déle stahovat.

Asi byli soubory zavirované. Většinou ve virových treszorech bývá funkce odeslat an analýzu antivirovým společnostem.

Taky je možné soubor z archivu extrahovat do složky – NESPOUŠTET jej, ale uplodovat jej na www.virustotal.com k analýze.

Můžeš mi napsat na mail michal.kolesa@seznam.cz a můžu se ti to pokusit vysvětlit jinak.

V MSE: dáš Historie > položky v Karanténě > Obnovit

NESPOUŠTEJ soubor a nahraj jej na www.virustotal.com ať víš s kým máš tu čest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Když je to uložilo do karantény tak asi né zesrandy. No dobře na to jsi se, ale neptala. :D Hoď je do složky a tu zabal přes Winrar a pošli ji to znova. Nebo pokud jsou to jen malé soubory tak to pošli třeba přes skype. Nebo to uploadni na ulož.to a ať si to stáhne..P.S. OK díky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

„ukázalo se mi při odesílání že se mi to ukládá ten soubor“
Co se vlastně stalo? Této větě nerozumím.

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Míšo ale já jí odesílala roční zůčtování daní ?tady by se nemělo jednat o vir

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Jakou ty soubory měly příponu a jak byly velké?

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

měly tip souboru TIF všechny 3 měly 8,49 MB

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

TIF je spíš formát pro tisk. U běžných skenů stačí JPG nebo GIF

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

takže si to mám změnit na jpg a pak mi to pude odesílat?pokud ano jak na to díky

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Stačí program Irfan View a položka Uložit/Save a dole v rozbalovacím menu vybrat formát JPG/GIF.

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek