Angeles

Jak poslat sos smsku na tmobile?

Nevíte někde jak se posíla z mobilu sos smska na tmobile?
Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Postup v případě, kdy volaný je zákazníkem T-Mobile:

Zavolejte na telefonní číslo, se kterým chcete spojit.
Hlasový automat vám přehraje zprávu, která vás upozorní na nedostatek kreditu, a zároveň vám nabídne možnost zaslání bezplatné SMS volanému číslu se žádostí o zpětné volání.
Je již jen na volaném, zda se vám ozve nebo ne.

Postup v případě, že volaný není zákazníkem T-Mobile:

Zavolejte na telefonní číslo, se kterým se chcete spojit.
Hlasový automat vám přehraje zprávu, která vás upozorní na nedostatek kreditu, a zároveň vám nabídne možnost krátkého prozvonění volaného čísla.
Prozvonění je automatické. V případě, že volaný stihne hovor přijmout, bude hlasovým automatem informován o tom, že jej žádáte o zpětné volání.
Je již jen na volaném, zda se vám ozve nebo ne.

Zdroj: http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/predplacene-tarify/twist-tarify-a-balicky/zavolej­.mi.zpatky