bolak

Jak poslat peníze na paypal? (z komerční banky)

Prosím jako kdybyste to vysvětlovali opici.
Na jaký účet to poslat?
Co ty variabilní, konstantní a specifické symboly, je nutný to všechno vyplňovat?
A jak paypal pozná od koho ty peníze jsou? Aby to pak nepřipsal nějakýmu jinýmu joudovi. Dík.

Doplňuji:
Kerberus: supr

Má s tím někdo osobní zkušenost?
Pokud ano, můžete mi prosím odpovědět na co jsem se ptal? Dík.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi, třeba se vše dovíte.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­17&q=paypal&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
chudst

Zeptam se prosim: zni otazka skutecne „jak poslat penize NA PayPal“ anebo zni otazka „jak poslat penize PRES PayPal“?

V pripade prvniho: nevim. Samo mi to strhlo 50kc pri overoani uctu a pripsalo mi to kredit na PP. Nevim, co s tim mam delat a neresim to.

Pokud chcete normalne platit pres PayPal, dela vam to jen prostrednika. Samo to strhava penize z vaseho uctu. Vy vyplnite (uz je to dlouho a z hlavy si to nepamatuju) jen prihlasovaci udaje na PP a castku, kterou chcete poslat a ono si to samo strhne z vasi banky.

pokazdejinak

já jsem na paypalu totální nováček, takže to mám teď všechno nastudované :)

nabití účtu:
https://www.paypal-europe.com/ces­ky/topup.html
co jsem z toho pochopila, že identifikace platby není podle vs, ale podle NÁZVU ÚČTU – musí souhlasit se jménem registrovaným na paypal a podle TRANSFER ID – což je tvoje paypal číslo – je třeba ho zadat v přesně stejném tvaru do poznámek nebo do sdělení pro příjemce (tohle může mít každá česká banka trochu jinak) a peníze se posílají na účet u UniCredit Bank v Praze

já tedy využívám jinou možnost – přiřadila jsem si k paypalu svojí kreditku, takže nemám účet nijak dopředu nabitý, každou jednotlivou platbu paypal přepošle z kreditky, nemusím tím pádem vyplňovat údaje spoustě cizích prodejců

hanny 2

Osobní zkušenost zatím nemám,ale bylo mi vysvětleno toto:
Ten účet si musím v bance zřídit,poplatky jsou údajně malé.Přes tento účet mohu platit platby do zahraničí.Ze svého osobního účtu,kde mám v bance peníze,pošlu přesnou částku za účelem platby na tento účet /paypal/ a tomu,komu chci platit,sdělím číslo tohoto účtu a ten si peníze sám odebere.Není vhodné tam posílat víc peněz než přesnou částku na platbu,mohlo by se stát,že se ztratí někde ve světě.Víc o tom nevím,doufám,že jsem trochu pomohla.

bolak

hanny 2: :) no, ani moc ne

Já ten účet na paypal už mám, a dlouho. A jen tak pro zajímavost, v žádné bance jsem si to nezřizoval, a poplatky žádné neplatím (0Kč). Na co se to používá samozřejmě vím, mě jen zajímá co přesně vyplnit za ty symboly a jaké je číslo PAYPAL účtu, na který se to posílá.

bolak

chudst: Potřebuju poslat peníze na paypal, proot je taky v závorce napsáno že z Komerční banky. Plánuju si objednat nějakou věc ze zahraničí a zjistil jsem, že už mi na kontě došly virtuální chechtáky. Měl jsem to uložený v mojebanka.cz jako příkaz v šabloně, protože už jsem tam předloni něco posílal, ale když jsem to dneska otevřel, koukám že tam není vyplněný žádný symbol, tudíž nechápu, jak mi to tenkrát mohli připsat na správný účet, bez jakýchkoli osobních údajů.

chudst

Opet a zase: na PP nic neposilate, mate to propojeno z uctem v KB. PP dela prostrednika a sam to za vas z vaseho uctu v KB strhne. PP nemusite prednabijet. V obchode normalne zvolte platbu pomoci PP a tam vas to na PP uz prepoji a vy vyplnite vase udaje (vc. variabilniho symbolu – pravdepodobne cislo vasi zakazky). Podrobne udaje o vasi objednavce by vam mely dojit mailem.

chudst

Pokud to mate reseno nejak jinak a musite si PP prednabit, pak se omlouvam, s tim zkusenosti nemam.