FikeCZ

Jak poslat objemnější obalku?

Posilam kamardce obalku kde se vejde ten velky sešit..Myslim A4…Mam v tom pro ni darek..ale ta obalka je trošku no „nafoukla“ takže pochybuji že se to vejde do schranky nic mene..Jak to mam poslat?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zkus poštu, milý lojzo.

Další odpovědi
Drap

Jako dopis , nebo i balíček, lze poslat i doporučeně.

hanny 2

Poslat jako balík,když je v tom dárek,tak pojistit na hodnotu dárku.

MacChill

Neposílej to normálně za 10,–… to by nedošlo, nebo by musel ten co to dostane doplácet, já bych s tim normálně došel na poštu k přepážce s balíkama a zeptal se.

MadAnnie

Můžeš to poslat jako normální dopis, za velikost a trošku větší váhu budeš platit okolo 20Kč. Pokud je v tom něco hodnotnějšího, tak to poslat doporučeně, to vyjde tuším kolem 30 Kč a nebo jako doporučený balíček to už je kolem 60 Kč. Ale na poště ti poradí 😉