Voldemord

Jak poslat někomu peníze ?

Dobrý den jak pošlu někomu kdo vlastní paysafecard peníze přes psc ? :)

Odpovědi
blackfag666

Špatná otázka, odpověděl sis v podstatě sám. PSC aka pay safe card je kód na nějakým dokladu, který můžeš uplatnit na různých hrách, obchodů apod.. Pokud si tedy tu PSC koupíš, dostaneš kód, který můžeš uplatnit, někomu darovat nebo si to ulozit na virtuální účet, pokud chceš kamarádovi poslat peníze, které sis už na účet dal, budeš mu muset dát přihlašovací udaje, ale pokud máš kód, jednoduše mu ho napíšeš