ingi

Jak poslat nejvýhodněji balík do USA?

Ahoj, máte někdo zkušenosti s posláním balíku do USA? Moje kamarádka se přestěhovala do Ameriky a bude mít brzy narozeniny. Má strašně ráda různé jojo bombóny, tak bych jí chtěl poslat nějakých 10–20 balíčků do USA. Takže odhaduji balík tak 30×20×20 a nějaké asi dvě kila.

Přes jakou společnost bych to mohl poslat? A kolik přibližně to může stát?

Odpovědi
Drap

Nejlépe poštou. Kompletní ceník najdeš na stránkách České Pošty