AndyT

Jak poslat dopis do Anglie a Ameriky?

Chtěl bych poslat dopisy do Anglie a Ameriky, ale potřebuju, aby se mi vrátily zpátky. Co všechno si mám připravit a dát na obálku, aby bylo vše správně? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Děkuju MMA za parádní odpověď. Jasně že poštou, ale co všechno má být na té obálce(adresu nepočítám),např co za známku apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Dopis se vrátí zpátky pouze tehdy, pokud je nedoručitelný.

Další odpovědi
iceT

Proč chceš posílat dopisy někam,když potřebuješ,aby se ti vrátily zpátky?Jde ti jen o razítka z těch zemí?
Vždycky jsem si myslela,že dopis se posílá proto,aby jej adresát dostal.
Pokud chceš,aby se ti dopis vrátil nazpátek,tak ho pošli na smyšlenou adresu,s napsanou tvou zpáteční adresou,s obyčejnou známkou a věřím tomu,že dopis ani neopustí ČR a dostaneš ho zpátky.

MMA

Pošta?