Hifive

Jak poslat co nejlevněji peníze na Slovensko?

Dobrý den,
včera jsem si na slovenské inzerci objednala časopis za 2€ a chtěla jsem se zeptat, jaký je nejlevnější způsob poslání peněz? Přes účet asi ne, že? Děkuji předem za odpověď :)

Odpovědi
isteron

Skúste bankovým prevodom cez ČSOB .
Doplňuji:
Niekoľkokrát sme platili bankomatovou kartou od Poštovej banky.sk v maďarskom Tescu sumu vo forintoch . Naša banka to prepočítala automaticky v momentálnom kurze v €.

anonym

Nejjednodušší a hlavně bezplatně je to přes Fio.
Pokud jsi objednávala, tak tam snad musely být i možnosti platby, vč. bankovní spojení, nebo ne?