Prochellie

jak poslat balík?

Jak postupovat, když chci poslat balík a jak je to s ceou?
Doplňuji:
Oprava: Jak je to s ceNou.

Nejlepší odpověď
www

V souladu s spravidly zkontroluj příště před položením otázky starší odpovědi na totéž:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=jak%20p­oslat%20bal%C3­%ADk

Další odpovědi
Děda Louda

Na výběr máš několik možností. Třeba poštou, kurýrem, poslíčkem, známým, kamarádem, vlakem, letecky atd.

petrdostal

Cena závisí podle toho, jak je to velký balík. Každá společnost má navíc jiný ceník, takže si to musíš zjistit u konkrétní přepravní společnosti. Já jsem naposled posílal balík do Anglie, kde bydlí můj bratr. Přeprava zásilky do zahraničí byla možná u společnosti https://www.e­mons.cz/spedi­ce-pusobnost/mezi­narodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ , takže budu využívat pro posílání do ciziny už jenom tuto společnost.