Gami.Pet

jak posilit / vytrenovat psychiku ?

Nejlepší odpověď
zjentek

posílit k čemu? Vytrénovat na co? Všestranně se to nedá ovládat, nee. Př: když nemocný bude mocný, jak se k němu psychicky postavíš? Když prezident bude alkoholik, budeš na něj pohlížet jako na nemocného člověka, nebo budeš respektovat jeho moc a vliv? To ovlivní tvou psychiku, jaký postoj tady zaujmeš, co chceš tedy tréninkem ovlivnit? Může to totiž ovlivnit tebe.. ,)

Další odpovědi
Elk

http://www.uloz­.to/hledej?q=au­diodigest
Najdi si tady něco, co Tě může inspirovat, či motivovat. Je to moc hezké a poučné. Mazdar!