Miroslavst

Jak posílit imunitní systém? Co dělat pro zdraví?

Je dobré se otužovat? Nebo by to byla přímo vaše smrt?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/221150-otuzilci-privitali-novy-rok-plavanim.html

Nejlepší odpověď
aramah

Tak moje smrt by to byla určitě.Jinak Míro česnek-česnek-česnek :D

Další odpovědi
BEAES

Dobrá je i tato bylinka…Echinacea purpurea (Třapatka nachová), která působí proti bakteriím i virům.

anonym

to by byla jistě moje smrt nechci umřít s hrůzným výrazem přimrzlým na tváři

Terryle

Vždycky jsem si myslela, že by mě to zabilo, ale ono ne. Ona vám vlastně ani v tak ledový vodě není zima, jen vám všecko ztuhne, blbě se hýbá a když vylezete z vody, není to zima, ale napřed tisíce jehliček pod kůží a pak bolest, když to začne přicházet k sobě :)
Ale jestli jak moc to je dobrý pro zdraví… já to párkrát zkoušela na severu, přežila jsem, byla jsem tam zdravá jako rybička, tak jsem si velebila, jakou jsem si v těch mrazech konečně vypěstovala imunitu. A vrátím se domů do ČR a prásk, do několika dní rýma jako kráva, nachlazení, plácám se s tím už přes týden, jako vždycky. Tak s tou imunitou ňák nevím…

vlastina

Všechno zkusit nemusím.Ale otužování s mírou nemůže škodit.

flodur

http://image026­.mylivepage.com/chun­k26/463421/404/mis­s%20airbag.jpg

Radak

Otužovat jedině s MÍROU!!! Měl by to být postupný proces a stejně některým jedincům hrozí artritida, nebo revma.