arygnoc

Jak posílat peníze na účet PayPal?

Doplňuji:
Potřebuji, aby na můj účet někdo cizí poslal peníze.
Jak to udělat?

Nejlepší odpověď
MrGandy

PayPal jde jinou cestou, než ostatní peněženky, je spíše branou pro karetní transakce, takže se účet nepřednabíjí. Ovšem dnes už je možné v ČR využít tzv. Topup pro nabití převodem z účtu.

Další odpovědi
baghira

Přihlaš se ke svému PayPal účtu, klikni na My Account → Top Up. Objeví se instrukce, jak zadat platbu (Banka, číslo účtu…)
Doplňuji:
My Account → Request Money → Request Money
Vyplníš co se po tobě chce, včetně e-mailové adresy člověka. Jemu dojde mail s instrukcemi jak zaplatit (PayPal účtem nebo kartou)

Adis99

Prostě česky :)