pas

Jak popsat fotku pořízenou mobilem

Mobil Sony XPERIA Z black. Je pro mě s velkým podivem, že přístroj této kategorie neumí, nebo já neumím, popsat pořízené a v galerii uložené snímky třeba jednoduchým textem.:Květináč. Pokud máte někdo zkušenost s tímto mobilem a víte jak na to , prosím napište. Předem děkuji. P.S stažení aplikací podobného zaměření nic nevyřešilo, nebot bud zůstala fotka nebo popiska , obé v jednom nikoliv

Odpovědi
www

Sice to nevím, ale určitě to budou vědět uživatelé zde:
Doplňuji:
Najdeš i jiné fórum, odkaz už bohužel nemohu vložit.
Podle mne to půjde u obrázku (přejmenovat), také názvy změníš až v PC.

Zdroj: smartmania.cz/fo­rum/viewforum­.php?f=140

mosoj

Je s podivem, že nepíšeš co chceš !!

  1. Každý snímek má název souboru, který jde přejmenovat.
  2. Každý snímek má svůj exif, který ale vidíš jenom v programu pro to určeném.
  3. Pokud chceš prznit snímek vložením nápisu přímo do snímku, tak pokud to neumí ( není o co stát) tak to musíš udělat v nějakém bitmapovém editoru který to umí.

pas

For je v tom, že tam není funkce přejmenovat…

pas

Snimek nemá název ale číslo!!! To se dá přejmenovat ale pak snímek zmizí a zůstane jen popis!!!!!!