Jak, popř. v čem lze v létě nosit peněženku, klíče či jiné důležitosti?

Člověk má jen tričko a kraťasy a často nemá dostatečně velké kapsy.

Ženy to mají jednodušší mají kabelku, ale co muži ?

Nejlepší odpověď
quentos

Pořiďte si tzv. ledvinku. Šikovná věc, bez ní ani nevyjdu ven. Ideální právě na uvedené „důležitosti“.

Další odpovědi
Děda Louda

Pro řešení takového problému se obrať na nudistický klub v nejbližším okolí.

geoorg

Nic proti, ale ledvinka dnes už není „IN“.
Zmíněné tašky pro muže jsou dobré, ale v daném případě asi příliš prostorné na mobil a peněženku…

Zajímalo by mě, proč si kupuješ kraťasy, kam se ti nevejde peněženka… Nicméně stačí z peněženky vyndat jen důležité věci, jako je pár peněz, občanka a třeba jízdenka, a to se ti do kapsy určitě vejde. Jedna kapsa mobil, druhá klíče, a jedna vzdau na peníze a občanku a můžeš jít…

hanulka11

jistě se dá koupit pěkná kožená "ledvinka " ve které máš při ruce své drobnosti ,bez kterých se neobejdeš a navíc máš prázdné ruce.

iceT

Proč by muži také nemohli nosit kabelku,když ty pánské jsou k mání taky?
http://www.tas­kyprovas.cz/2489,ko­zena-taska-pres-rameno-katana-36105-cerna.html

takhle ji hodíte přes rameno
http://www.ha­drnik.cz/sear­ch.php?q=cate­gory%3ATa%C5%A1ky+b­atohy+Ta%C5%A1k­y+p%C5%99es+ra­meno+Adidas+P%C3%A1ns­k%C3%A9%3A&pa­ge=1&sort=pri­ceDesc
a je to.A ještě máte volné ruce.

venkovan

Hadesovi se dává několik peněz pod jazyk. Tak to taky zkus.
Možná strčit mezi půlky a přidržet – myslím, že ženský by šílely, když by tě viděli zezadu jak máš kouzelný, pevný pozadí.

Danytolar

Já mám rád menší štíhle peněženky, do kterých se mi vše vleze. Vybíral jsem si teď novou plně koženou peněženku a vybral jsem pěkně tvrdou z kvalitní kůže z obchodu, kde prodávají bez značky kvalitní kožené peněženky, a také opasky kozena-penezenka .cz

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.