Avatar uživatele
anonym

Jak, popř. v čem lze v létě nosit peněženku, klíče či jiné důležitosti?

Člověk má jen tričko a kraťasy a často nemá dostatečně velké kapsy.

Ženy to mají jednodušší mají kabelku, ale co muži ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Pořiďte si tzv. ledvinku. Šikovná věc, bez ní ani nevyjdu ven. Ideální právě na uvedené „důležitosti“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Pro řešení takového problému se obrať na nudistický klub v nejbližším okolí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
geoorg

Nic proti, ale ledvinka dnes už není „IN“.
Zmíněné tašky pro muže jsou dobré, ale v daném případě asi příliš prostorné na mobil a peněženku…

Zajímalo by mě, proč si kupuješ kraťasy, kam se ti nevejde peněženka… Nicméně stačí z peněženky vyndat jen důležité věci, jako je pár peněz, občanka a třeba jízdenka, a to se ti do kapsy určitě vejde. Jedna kapsa mobil, druhá klíče, a jedna vzdau na peníze a občanku a můžeš jít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jistě se dá koupit pěkná kožená "ledvinka " ve které máš při ruce své drobnosti ,bez kterých se neobejdeš a navíc máš prázdné ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Proč by muži také nemohli nosit kabelku,když ty pánské jsou k mání taky?
http://www.tas­kyprovas.cz/2489,ko­zena-taska-pres-rameno-katana-36105-cerna.html

takhle ji hodíte přes rameno
http://www.ha­drnik.cz/sear­ch.php?q=cate­gory%3ATa%C5%A1ky+b­atohy+Ta%C5%A1k­y+p%C5%99es+ra­meno+Adidas+P%C3%A1ns­k%C3%A9%3A&pa­ge=1&sort=pri­ceDesc
a je to.A ještě máte volné ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Hadesovi se dává několik peněz pod jazyk. Tak to taky zkus.
Možná strčit mezi půlky a přidržet – myslím, že ženský by šílely, když by tě viděli zezadu jak máš kouzelný, pevný pozadí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Danytolar

Já mám rád menší štíhle peněženky, do kterých se mi vše vleze. Vybíral jsem si teď novou plně koženou peněženku a vybral jsem pěkně tvrdou z kvalitní kůže z obchodu, kde prodávají bez značky kvalitní kožené peněženky, a také opasky kozena-penezenka .cz

před 1268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1861 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek