huer159

Jak popř. kde stáhnout ovladač grakiky?

Omylem jsem odinstaloval ovladač ATI radeon nevíte kde stáhnout nejnovější verzi?
Doplňuji:
díky moc už to funguje fakt dík:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Na oficiálních stránách výrobce – dnes již AMD – http://suppor­t.amd.com/us/gpu­download/Pages/in­dex.aspx
Stačí tam zvolit typ graf. karty – asi desktop, pak sérii, poté konkrétní model grafické karty a na závěr operační systém. A je to 🙂

Další odpovědi
badisko

No co mas za pocitac (notebook )a co mas za windows (win 8..7 ..vista..XP..kolika bit 32 nebo 64 Bit…ATI radeon se sirsi pojem…ovladace se stahuji primo na stankach vyrobcu …napis vic o Pc a win ..urcite ho najdeme ..