Michal Kole

Jak pomůže odvolání ministra dopravy Pavla Dobeše, opravě centrální registru vozidel ?

Nebylo by lepší, kdyby dostal Pavel Dobeš musel „naklusat“ do firmy ATS-Telcom a AKTIVNĚ pomoci programátorům opravovat chyby (bugy) ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebylo, protože tomu zřejmě vůbec nerozumí. Odvolání sice registru nepomůže, ale některým lidem to bude vyhovovat a dosadísi tam svého poslušnějšího kamaráda.

Další odpovědi
anonym

firma ATS nemá podle živnostenského zákona (pol. 55) zpracování dat. Už jsem upozornil Několik poslanců

Rommart

Registru to nepomůže vůbec, spíše by se měl zabývat někdo proč tuto zakázku dostala zrovna zmiňována firma. Korupce je dle mého názoru věc kterou v naší republice nelze zcela vymýtit. Je to jako v přírodě – otrávíte jednu krysu ale záhy se jich objeví 15 nových.