helcaify1

Jak pomoct morčeti, když kašle?

Naše morčátko začalo kašlat. Podestýlku má čistou a nikdy se u něj neprojevila nějaká alergie na seno, piliny nebo něco jiného. Z očí ani čumáčku mu neteče.Máte zkušenosti? Co byste dělali?

Nejlepší odpověď
beer

Může se jednat klidně o bronchitidu, alergii i více. V pondělí určitě k veterináři !!
http://morske­prasatko.webno­de.cz/nemoci/

Zdroj: Vet. praxe

Další odpovědi
NemamSlov

zvieratko bolo v prievane, prešlo nízkymi alebo vysokými teplotami prostredia alebo má príliš suchý alebo vlhký vzduch. Nakazilo sa vírusovou alebo bakteriálnou infekciou. Izolujte morča od ostatných, udržujte ho v teple (min. 20°C). Ak sa jeho stav do 24 hodín nezlepší, odneste ho k veterinárovi.

celie

pokud ti naněm tak moc záleží jdi k veterinářovi.Muže to být třeba podestýlkou,třeba je jinčí kvality a to ho dráží.

Elis Pokorná

Veterinář ti poradí lépe.