Jak pomocí vbs vypnout klávesnici

ahoj,měl bych takový dotaz.Jak se dá pomocí vbs příkazu vypnout klávesnice na cca 5s?To vím,že si doplním v milisekundách,ale zapoměl jsem příkaz.Budu velmi vděčný za odpovědi.

Odpovědi
blesk26

Přiznám se, že s VBS nemám vůbec žádné zkušenosti, ale alespoň co jsem vyčetl, tak pomocí samotného VBS by to jít nemělo, zřejmě je k tomu zapotřebí API, které klávesnici dokáže ovládat (AutoIt/AutoItX). Přikládám do zdroje link na fórum s ukázkou zdrojového kódu.

Zdroj: http://www.pcre­view.co.uk/fo­rums/thread-531920.php