Gami.Pet

Jak pomocí rootu dát nejnovější android??

ROOT-kingo

Odpovědi
Nespi

Je potřeba si k tomu najít přesný postup pro daný mobil a ROM. Možná i existuje důvod proč pro daný mobil není nová verze Androidu dostupná. Starší mobily si s tím nemusí poradit. Každopádně je to ovlivněno mnoha parametry a tudíž na tento dotaz není možné adekvátně reagovat. Doporučuji využít Google. Najít se dá návod na root prakticky všech mobilů. A rozhodně bych se podíval i po custom ROM jako je třeba CyanogenMod. Často jsou lepší než oficiální Android.

Také je třeba myslet na to, že rootem se poruší záruka mobilu. ;)