bezmoc

Jak pomoci ptáku, který pomalu chcípá zapleten v balkonové síti? Volat hasiče?

Na protějším balkonu se zamotal do sítě pták a už je dost po celodenním boji vyčerpán. Předpokládám, že rána se nedožije. Majitelé balkonu nejsou doma. Můžou se volat hasiči na záchranu opeřence? Co dělat?

Odpovědi
isteron

Pokiaľ je to vzácny druh, alebo predátor, tak určite volať. Oni mávajú visuté rebríky.

bezmoc

Děkuji za reakci. Nejsem odborník, takže je velký a černý asi havran? Ten vzácný nebude. Někteří důchodci se na to utrpení dívat nechtějí, odvracejí zrak a chápu, že hasičský útvar je pro záchranu lidí a majetku. Asi si pustím nějaký film ať na ptáka zapomenu.